Beograd: Program studiranja u Koreji

25/02/2016 11:11

Beograd: Program studiranja u Koreji

Ambasada Republike Koreje, Organizacija srpskih studenata u inostranstvu (OSSI), Organizacija BEUM (Belgrade European Model) i Univerzitet u Beogradu organizuju predavanje o studiranju u Republici Koreji.

Predavanje će se održati u klubu Doma omladine u Beogradu u četvrtak, 25. februara sa počekom u 19 časova.

Ambasada Republike Koreje već nekoliko godina intezivno stimuliše mlade ljude iz Srbije da posete Koreju i da se oprobaju na nekim od njihovih fakulteta.

Studiranje u inostranstvu!

Korejska vlada je organizovala različite programe i aktivnosti namenjene mladima iz Srbije.

Na predavanju će svi prisutni imati prilike da čuju kakva su dosadašnja iskustva studenata iz Srbije u Republici Koreji, koje su prednosti i mane studiranja u ovoj zemlji, kao i kakve sve mogućnosti imaju zainteresovani da studiraju u Koreji – kada su u pitanju stipendije.

25/02/2016 11:11