Beograd: Predstavljanje programa stipendija CEU

28/12/2016, 10:30

Beograd: Predstavljanje programa stipendija CEU

Predstavljanje programa stipendija Centralno-evropskog univerziteta u Budmpešti održaće se u prostorijama Beogradske otvorene škole u sredu, 28. decembra sa početkom u 17:30 časova.

Posetioci, studenti i studentkinje, imaće priliku da čuju više o dostupnim master i doktorskim programima, kao i mogućnostima za dobijanje stipendija.

Na prezentaciji će prisutni moći da čuju i iskustva alumnista Centralno-evropskog univerziteta, kao i da im postave pitanja vezana za studiranje na ovom univerzitetu.

Zbog ograničenog broja mesta, potrebno je potvrditi prisustvo na prezentaciji slanjem poruke na mejl akademsko.savetovanje@bos.rs.

Konkurs za MA i PhD programe na Centralno-evropskom univerzitetu za 2017/2018. godinu može se pogledati ovde.

Prostorije Beogradske otvorene škole nalaze se u ulici Masarikova 5/16 sprat u Beogradu.