Beograd: Konkurs za najbolji naučno-istraživački rad

26/03/2016 09:09

Beograd: Konkurs za najbolji naučno-istraživački rad

Univerzitet u Beogradu raspisao je konkurs za dodelu nagrade za najbolji naučno-istraživački i stručni rad studenata za 2015. godinu.

Cilj konkursa je da se podstiče bolji uspeh na studijama, razvoj interesovanja za naučno-istraživački i stručni rad studenata, kreativno i kritičko mišljenje.

Na konkursu mogu učestvovati studenti osnovnih akademskih studija, odnosno integrisanih akademskih studija Univerziteta u Beogradu.

Ova nagrada dodeljuje se svake godine za najbolji naučno-istraživački i stručni rad studenata iz svake grupacije fakulteta.

Na konkurs se ne mogu poslati pismeni, diplomski, seminarski i drugi studnetski radovi koji predstavljaju nastavnu obavezu.

Nagrađeni radovi biće odštampani u posebnom zborniku, čiji je urednik prorektor za nauku, a objavljuju se i na internet stranici Univerziteta.

Krajnji rok za prijavu naučno-istraživačkih i stručnih radova studenata je 15. maj 2016. godine.

Radovi se dostavljaju u štampanoj i elektronskoj formi – nepotpisani, sa šifrom i kratkom stručnom ocenom fakulteta.

U elektronskoj formi radovi se šalju mejlom na adresu [email protected] profesoru dr Petru Uskokoviću.

26/03/2016 09:09