Belgrade Business International Case Competition 2017

07/04/2017 15:09

Belgrade Business International Case Competition 2017

U utorak, 4. aprila 2017. godine na Fakultetu organizacionih nauka (FON) u Beogradu svečano je otvoreno svetsko takmičenje u rešavanju poslovne studije slučaja, Belgrade Business International Case Competition (BBICC), na kojem učestvuje 16 timova studenata prestižnih svetskih univerziteta i biznis škola.

BBICC 2017 Otvaranje3

Svečanom otvaranju takmičenja prisustvovali su ministarka državne uprave i lokalne samouprave u Vladi Republike Srbije, Ana Brnabić, ministar prosvete, nauke i tehnološkog razvoja u Vladi Republike Srbije g. Mladen Šarčević, pomoćnica ministra za razvoj i visoko obrazovanje, prof. dr Vesna Mandić, prorektor za međunarodnu saradnju Univerziteta u Beogradu, prof. dr Ivanka Popović, Željko Sertić, direktor razvojne agencije Srbije, direktorka sektora za edukaciju u Privrednoj komori Srbije, gospođa Mirjana Kovačević i specijalni savetnici premijera Vlade Republike Srbije, Danilo Cicmil, Nenad Bjelogrlić i Aleksandra Smiljanić Vujović.

BBICC 2017 Otvaranje4

Direktorka takmičenja prof. dr Vesna Damnjanović i predsednica takmičenja Andrea Moskovljević poželele su dobrodošlicu učesnicima i zahvalile se svima koji su prepoznali značaj BBICC takmičenja koje daje podršku razvoju ideja najtalentovanijih studenata. Svečanom otvararanju su, pored studenata takmičara, njihovih mentora i profesora sa FON-a prisustvovali partneri i prijatelji BBICC-a.

BBICC 2017 Otvaranje1

Timovi sa 16 prestižnih svetskih univerziteta će se tokom takmičenja suočiti sa dva realna poslovna izazova, a svoja rešenja predstaviće ispred stručnog i eminentnog žirija. Finale takmičenja će se održati u subotu, 8. aprila, a svi koji budu želeli da prate prezentacije će imati mogućnost gledanja livestream-a na zvaničnom sajtu bbicc.org.

Više informacija o samom događaju možete videti na stranici bbicc.org.

07/04/2017 15:09