100 stipendija za studente za Pravnog fakulteta

29/12/2015 16:08

100 stipendija za studente za Pravnog fakulteta

Pravni fakultet u Beogradu iz sopstvenih sredstava dodelio je 100 stipendija od po 1.000 evra svojim studentima.

Na ovaj način Pravni fakultet pruža podršku svojim najboljim studentima već sedam ili osam godina.

Stipendije Pravnog fakulteta mogli su dobiti samo studenti ovog fakulteta koji su pokazali odličan uspeh, a koji su lošijeg materijalnog stanja.

Na ovom fakultetu trenutno studira oko 7.000 studenata, a osim stipendijama, Pravni fakultet svojim saradnjama sa univerzitetima u inostranstvu pomaže svojim studentima da steknu što bolje obrazovanje na master studijama.

Od ove godine Pravni fakultet ima saradnju i sa velikim brojem univerziteta u Italiji, Poljskoj i drugim zemljama gde će studenti moći da pohađaju master studije.

29/12/2015 16:08