10. Međunarodni sajam obrazovanja ”Putokazi”

09/02/2014 15:26

10. Međunarodni sajam obrazovanja ”Putokazi”

10. Međunarodni sajam obrazovanja ”Putokazi” će se održati na Novosadskom sajmu u periodu od 28. februara do 4. marta.

Ovaj sajam predstavlja presek ponude i stanja na svim nivoima obrazovanja u Srbiji gde će se predstaviti brojni državni i privatni univerziteti, fakulteti, srednje i osnovne škole, akademije, škole stranih jezika, škole računara itd.

Pored škola, posetioci će imati priliku da se upoznaju sa aktivnostima studentskih udruženja, informativnih centara, omladinskih zadruga, agencija za obuku i obrazovanje zaposlenih, izdavačkih kuća i zavoda.

Fakulteti će predstaviti smerove i uslove upisa, što je dobra prilika za kandidate da se dodatno informišu o fakultetima koje žele da upišu. Takođe, u okviru pratećih aktivnosti će se održati tribine i stručna predavanja o aktuelnim dešavanjima u obrazovanju.

Sajam će biti otvoren od 10.00 do 19.00 časova, a u isto vreme će se održavati i 19. Međunarodna izložba umetnosti ”Art Expo”, kao i 20. Međunarodni salon knjiga.

09/02/2014 15:26